Namodralá večeře :-/

18. 09. 2009 | † 26. 10. 2010 | kód autora: wwh

Představte si, představte si, co jsem měl dnes k obědu, představte si, představte si..., tak tuhle písničku, zřejmě z pera dvojice Šlitr-Suchý, jsem si v duchu notoval, když jsem si připravoval zčásti nepoživatelnou rekvizitu pro nafocení ilustrace  k dnešnímu článku...

Ráno jsem si při spěšném ohledávání mrtvoly, pardon, obsahu chladničky všiml semtam se u nás vyskytujícího úkazu na uzeninách - na vrchní plátek se zkopíruje cena psaná fixem po zvážení přímo na obalový papír. Je to sice jenom jeden plátek, ale nevím, z jakého důvodu by nám ho prodavačky měly  takhle hyzdit, zvlášť při současných cenách. A protože už to takové potom, pochopitelně, nikdo do huby nechce, dovolím si říci nejen hyzdit, ale i prznit!

zajímavě barevné... :-)

Ráno to bylo ještě čitelné...  34,50

KDYSI, v 70.-90. letech, co pamatuju, když nebyly samolepící etikety, které vyjedou rovnou z tiskárny s vytištěnou cenou, používaly prodavačky k napsání ceny na obal buďto obyčejné tužky, nebo kuličkového pera, které by uzeninu nikdy takhle nevyzdobilo, jako fix. Proto nevím, proč současné děvy za pultem přešly právě na něj.  Medvěd jim za to dává (obrácený) palec nakonec!

PS: Po nafocení rekvizity byla ta lehce ohlodána hladným Medvědem-krknou, modrý střed byl následně hozen do koše a zbylé podloží s pomazánkovým máslem bylo předáno Beníkově tlamičce.

PS: Po ukončení dekontaminace uzenin už jsme pojedli vcelku normálně...

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.